Zapowiedź: Brda vs Powiśle

21 kolejka IV ligi została rozegrana w środę i czwartek (23/24 marca). W tygodniu nie odbyło się tylko jedno spotkanie pomiędzy Brdą Przechlewo, a dzierzgońskim Powiślem. Ten pojedynek już jutro - w Wielką Sobotę.

Brda w rundzie wiosennej w dwóch meczach zdobyła trzy punkty (wygrana z Bytovią II i przegrana z Centrum Pelplin). Trzy 'oczka' z rezerwami pierwszoligowej Bytovii, to na pewno duży sukces, gdyż w drużynie z Bytowa zagrało kilku zawodników z pierwszego zespołu (m.in obrońcy Bąk i Jasiński). Te wyniki pokazują, że nasz najbliższy rywal jest nieobliczalny.

Jesienią w Dzierzgoniu lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 2:0. Pięknym trafieniem wtedy popisał się Patryk Galeniewski.

Wygrana pozwoli podopiecznym trenera Cierlickiego spędzić Święta na trzeciej pozycji w tabeli. Początek zawodów, o godz. 15:00

Wyniki 21 kolejki:

Jantar - MKS 0:2

Jaguar - Kolbudy 0:2

Wikęd - Start 0:0

Gryf - Bytovia II 1:4

Pogoń - Centrum 4:0

Rodło - Starogard 2:0

Gedania - Stolem 0:3

Zawisza - Anioły 0:3 (vo)