Robert Felski w Pomezanii

Robert Felski wiosnę sezonu 2019/20 spędzi w Pomezanii Malbork. Popularny 'Felek' otrzymał od naszego sąsiada zza miedzy propozycję, aby pełnić funkcję grającego asystenta trenera i postanowił ją przyjąć.

Nasz były już kapitan jesienią w biało-zielonych barwach wystąpił w jedenastu spotkaniach (828 minut). Gdyby nie kontuzje na pewno tych minut byłoby więcej. Strzelił pięć bramek i zanotował jedną asystę.

Robert do Dzierzgonia wracał kilkukrotnie. Łącznie, z przerwami reprezentował Powiśle w dziesięciu różnych sezonach, w których zdobył ponad 50 bramek.

'Felo' dziękujemy za wszystko! Życzymy dużo zdrowia i spełnienia w nowym klubie. Oczywiście, jak tylko sytuacja pozwoli, to zapraszamy na mecze ligowe przy ul. Krzywej!