Ostatni wyjazd

Zbliża się przedostatnia, szesnasta kolejka rundy jesiennej w IV lidze. Powiśle uda się dzisiaj do Gniewina na pojedynek z tamtejszym Stolem.

Nasi sobotni rywale plasują w drugiej części tabeli, dokładnie na jedenastej pozycji (19 pkt). Złożyło się na to pięć zwycięstw, cztery remisy i sześć porażek. Z dziewiętnastu zdobytych 'oczek', aż czternaście wywalczyli przed własną publicznością. W tym sezonie z Gniewina, z niczym wyjeżdżały już takie drużyny, jak Grom, Centrum, czy Jaguar. Przed nami więc ciężka przeprawa.

Niska lokata naszych przeciwników spowodowana jest słabszym początkiem rozgrywek (cztery przegrane z rzędu), a także potknięciami z niżej notowanymi drużynami (Anioły, Cartusia, Rodło).

Jeżeli chodzi o biało-zielonych -  zgromadzili do do tej pory 29 punktów i od tygodnia zajmują ostatnie miejsce na podium. Do osiemnastki meczowej wracają Przemek Maluchnik oraz Tomek Przybyszewski. W dalszym ciągu kontuzjowany jest Piotr Berk, który w tym roku w spotkaniu o stawkę już raczej nie wystąpi. Z urazem zmaga się również Oskar Gajewski. Cała reszta jest zwarta i gotowa do walki.

Pierwszy gwizdek sędziego, o godz.13.

POWOŁANI:

Bramkarze: Kacprowicz, Kowalski

Obrońcy: Galeniewski A., Hadrysiak, Krysiński, Majewski, Maluchnik, Pliszka

Pomocnicy: Galeniewski P., Kruczkowski, Müller, Olszewski, Orłowski, Pietrzyk Maciej, Pietrzyk Mateusz

Napastnicy: Gruszewski, Kulas, Przybyszewski

fot.stolemgniewino