Weekend z Wikędem

Przed nami dziesiąta seria spotkań o Mistrzostwo IV ligi, gr. pomorskiej, jesteśmy już więc w drugiej połowie rundy jesiennej.

Wrzesień zakończymy potyczką z Wikędem, przed własną publicznością. Beniaminek z Luzina w bieżących rozgrywkach sprawuje się bardzo dobrze - plasuje się na wysokim piątym miejscu, z dorobkiem osiemnastu punktów. Powiśle zgromadziło o sześć 'oczek' mniej i zajmuje ósmą pozycję.

Z naszym najbliższym rywalem mierzyliśmy się w lidze w latach 2013-16. Jak się strzela tej drużynie zapewne pamięta jeszcze Krzysztof Wierzba, którego hattrick zapewnił nam zwycięstwo w maju 2015 roku. W tym spotkaniu na listę strzelców dla przeciwników wpisał się również Krystian Opłatowski, doświadczony zawodnik jutrzejszych gości na chwilę obecną zanotował sześć trafień. Dwa gole mniej ma Michał Fierka, który strzelił nam trzy gole w marcu 2016 reprezentując Anioły Garczegorze (przyp. przegraliśmy 3:1).

HISTORIA SPOTKAŃ (bilans: trzy wygrane, dwa remisy i jedna przegrana)

2013/14

Wikęd - Powiśle 0:2 (Tomczyk, Felski)

Powiśle - Wikęd 0:0