Sparing na plus

Dzisiaj, o godz. 12:00 w Iławie Powiśle rozegrało piąty mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem był tamtejszy Jeziorak, występujący w czwartej lidze warmińsko-mazurskiej (2 miejsce w tabeli).

Podopieczni Piotra Rucińskiego wygrali 3:1, strzelając wszystkie gole już w pierwszej połowie.

Wynik zawodów uderzeniem z dystansu otworzył nasz nowy zawodnik Kamil Piotrowski. Na 2:0 podwyższył Tomasz Grabowski, po podaniu z własnej połowy od Michała Lepczaka. Trafienie numer trzy to dzieło Patryka Lewandowskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Bartosza Gutorskiego.

Gospodarze honorową bramkę strzelili w 53 minucie.

Za tydzień (29.02) rozegramy ostatni sparing. Przeciwnikiem będzie Olimpia II Elbląg. Spotkanie odbędzie się w Elblągu.

POWIŚLE: Pruszyński (Kacprowicz 46) - Gutorski, Pietrzyk, Lepczak, Maluchnik (Sobieraj 46) - Daukszys, Orłowski,Piotrowski - Gajewski (Lenart 46), Grabowski, Lewandowski