Rezerwy na szóstkę, reszta bez punktów

Miniony weekend na pewno nie należał do udanych dla dzierzgońskich drużyn. Jak wiemy przegrali seniorzy (przyp. z Pogonią Lębork 0:2). Dość niespodziewanej porażki doznali również podopieczni Piotra Rucińskiego (Pomorska Liga Juniorów C1), którzy uznali wyższość niżej notowanej Gedanii Gdańsk. Junior D1 natomiast nie sprostał na wyjeździe KS Czernin. W tym spotkaniu, po czterech minutach gospodarze prowadzili już 2-0. Naszych młodych piłkarzy było stać tylko na jedno honorowe trafienie. Tylko rezerwy ze Starego Miasta wygrały swój mecz, aplikując aż sześć goli rywalowi z Kwidzyna. Poniżej strzelcy i składy poszczególnych zawodów:

A KLASA, 14 KOLEJKA

Rodło II Kwidzyn - Powiśle II Dzierzgoń 0:6

(Wilmański 7, Żalikowski 9, 24, Bek 20, Ossowski 35, Lisiewicz 61)

POWIŚLE II: Stangenberg - Berk (Muszyński 46), Gajewski, Korda, Lisiewicz, Neumann, Barnaś, Kasprzak. Ł (Szaflik 62), Ossowski (Zygowski 57), Wilmański, Żalikowski

________________________________________________________________________________________________________

POMORSKA LIGA JUNIORÓW C1, 16 KOLEJKA

Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:6

(Przybyszewski 41, Górak 67)

POWIŚLE: Mowczko - Górak, Krysiak (Sokalski 41), C. Kuciński, Kwiatkowski, Kwidzyński, Leszczyński, Lewandowski (Iwanus 62 Ż), Przybyszewski, Tkaczyk, Żmuda (Lenart 54)

LIGA JUNIORÓW D1, 14 KOLEJKA

KS Czernin - Powiśle Dzierzgoń 2:1

(Sokalski 53)

POWIŚLE: Machlik - Cierlicki, Krejmer, Kwidziński, Pryczkowski, Sokalski, Wrona, Żemojdzin, Zieliński

fot. Olimpia Sztum