Dwie wygrane, dwie przegrane

Ze zmiennym szczęściem grały w poprzedni weekend drużyny Powiśla. Zwycięstwa odnotowali seniorzy zarówno Ci występujący w IV lidze, jak i w A klasie. Punkty niestety straciła ponownie młodzież. Junior C1 przegrał z AS Pomorze, a Junior D1 okazał się słabszy od Rodła Kwidzyn. W dwóch meczach o końcowym rezultacie zadecydowały bramki w ostatnich sekundach spotkania. Powiśle II Dzierzgoń zapewniło sobie 3 punkty w 95 minucie. Odmienne nastroje mieli podopieczni Piotra Rucińskiego, którzy gola pozbawiającego jakiejkolwiek zdobyczy, stracili cztery minuty po regulaminowym czasie gry.

IV LIGA , Gryf Tczew - POWIŚLE 1:3 (0:2)

(Kotowski 80 - Waga 20, P. Galeniewski 39, 46)

POWIŚLE: Kowalski - Maluchnik /Ż/, Mioduński, Kruczkowski, Hadrysiak (Majewski 58) - Waga, Orłowski (Müller 68), Maciej Pietrzyk /Ż/ (Gajewski 77), P. Galeniewski, Mateusz Pietrzyk (A. Galeniewski 77) - Wierzba

A KLASA , POWIŚLE II - Spójnia Sadlinki 1:0 (0:0)