Dwa mecze z outsaiderami

Już dzisiaj kolejna potyczka o punkty! Powiśle zmierzy się w Tczewie z miejscowym Gryfem. Nasz najbliższy rywal zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli (ostatnia jest Zawisza Borzytuchom, która wycofała się z rozgrywek). Jesienią lepsi okazali się podopieczni trenera Cierlickiego, wygrywając 2-0, po golach Damiana Orłowskiego i Krzysztofa Wierzby. Jako, że do Tczewa nie jest daleko, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie. Początek, o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Elżbiety.

Po meczu IV ligi będzie można wrócić do Dzierzgonia i o godz. 16:00 obejrzeć w akcji A-klasowe rezerwy, które wyjątkowo zagrają na boisku przy ul. Krzywej. Przeciwnikiem będzie Spójnia Sadlinki. Drużyny znajdują się na dwóch różnych biegunach w ligowej stawce - Powiśle II otwiera, a Spójnia zamyka tabelę.