Arek Hadrysiak odchodzi z Powiśla

Po ponad czterech latach nadszedł czas rozstania - Arkadiusz Hadrysiak nie zagra już więcej w biało-zielonych barwach.

Dzisiaj władze klubu wraz z zawodnikiem podjęły w porozumieniu decyzję o zakończeniu współpracy.

Tak jak wspomnieliśmy Arek przy ul. Krzywej spędził prawie cztery i pół roku (marzec 2015). Od tego momentu rozegrał dla Powiśla 139 oficjalnych spotkań (128 liga i 11 puchar). Z powodzeniem występował zarówno na środku, jak i na lewej stronie defensywy. Zdarzały się mecze, w których zakładał także opaskę kapitańską.

Popularny 'Kiełbasa' wraca do swojego macierzystego klubu Olimpii Sztum, gdzie będzie pełnił rolę grającego trenera.

Poniżej krótka wypowiedź naszego już byłego obrońcy:

"Po wielu latach kończy się moja przygoda z Powiślem. Przeżyłem tam wiele fajnych momentów zarówno na boisku, jak i w szatni, których na pewno nie zapomnę. Kolegom życzę samych zwycięstw w lidze. Głównym powodem tej decyzji są narodziny syna, dla którego będę miał teraz znacznie więcej czasu. Wracam na tak zwane stare śmieci, jako grający trener. Doświadczenie zdobyte między innymi w Dzierzgoniu zamierzam wykorzystać w pracy z nową drużyną."

Arkowi dziękujemy za wszystko! Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w nowej roli. Oby Olimpia pod dowództwem młodszego z braci Hadrysiak wróciła tam gdzie jej miejsce. Powodzenia Kiełbi!